DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC - Kompletní program Duben 2007

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Digitální kino, Vydáno dne: 22. 03. 2007

Zde předkládáme program Digitálního kina Žatec na Duben 2007

 

DUBEN 07

DVOŘÁKOVA 27 / ŽATEC / 438 01 / 415 710 519

1.4.

NEDĚLE

TŘI VETERÁNI

Pohádka / Komedie, Československo, 1983, 93 min

Dělostřelec Pankrác, dragoun Bimbác a vojenský kuchař Servác jsou po propuštění z armády bez peněz a toulají se světem. Od dobrosrdečných skřítků dostanou kouzelné dary: harfičku, která "vyrábí" vojáky, sluhy apod., cylindr, který vykouzlí, na co si člověk vzpomene.

Hrají: Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Josef Somr, Július Satinský, Zdeněk Svěrák, Miloš Kopecký, Lubomír Lipský, Jiří Kaftan, Milan Lasica další

 

10:00

 

Přístupné

DVD

Vstupné: 30 ,-

BONTON FILM

2.4.

PONDĚLÍ

KRVAVÁ HOSTINA

Horor, Komedie, Thriller, USA, 2007, 95 min., české titulky

Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku “monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace”. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána?

Režie: John Gulager

Hrají: Krista Allen, Henry Rollins, Judah Friedlander, Navi Rawat

 

 

 

19:30

 

 

 

 

Přístupné od

15. let

DVD

Vstupné: 59 + 1 ,-

Palace Pictures

7.4.

SOBOTA

TANČÍM ABYCH ŽIL

Muzikál / Drama , USA, 2006, 108 min

Bývalý profesionální tanečník Pierre Dulane se rozhodne vyučovat tanec na škole v New Yorku. Zatímco jeho průprava není studentům vůbec po chuti vytvoří nakonec společně kompletně nový styl tance. Příběh je inspirován tanečníkem Pierrem Dulanem.

Režie: Liz Friedlander
Hrají: Antonio Banderas, Jenna Dewan, Dante Basco, Alfre Woodard,

19:30

Přístupné od

12. let

DVD

Vstupné: 49 + 1 ,-

Warner Bros

8.4.

NEDĚLE

S ČERTY NEJSOU ŽERTY
Pohádka, Československo, 1984, 95 min

Oblíbená filmová pohádka o chamtivé maceše, která připraví svého nevlastního syna Petra o všechno, včetně dědictví po jeho otci. Neštítí se ničeho, a aby se syna zbavila, spikne se s místním správcem. Společně proti Petrovi kují pikle a pošlou ho do vězení a poté na vojnu. Petr však uteče a protlouká se světem. Když už neví kudy kam, potká věrného a spravedlivého přítele samotného čerta

Režie: Hynek Bočan
Hrají:
Vladimír Dlouhý, Ondřej Vetchý, Jana Dítětová, Josef Kemr, Viktor Preiss, Jaroslava Kretschmerová, Dana Bartůňková, Karel Heřmánek, Petr Nárožný, Václav Vydra III., Vladimír Hrubý, Ladislav Gerendáš, Luděk Munzar, Jiří Růžička ml., Václav Krejčí a další.

 

 

10:00

 

 

 

Přístupné

DVD

Vstupné: 30 ,-

Bonton Film

9.4.

PONDĚLÍ

LET’S DANCE

Drama / Romantický / Hudební, USA, 2006, 100 min

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy? Ve filmu zazní mnoho hip-hopové hudby.

Režie: Anne Fletcher

Hrají: Channing Tatum, Jenna Dewan, Anne Fletcher, Damaine Radcliff,

 

 

 

19:30

 

 

 

 

Přístupné od

12. let

DVD

Vstupné: 49+1 ,-

SPI

14.4.

SOBOTA

NEZVRATNÝ OSUD 3
Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní/ USA, 2006, 93 min

Kultovní hororoví thriller o skupince lidí, kteří se snaží uniknout rafinovaným nástrahám smrti. Osud hrdinů prvních dvou příběhů se uzavřel a začíná se uplně nová kapitola. Po letadlech a dálnicích se děj přesouvá na horskou dráhu. Hlavní hrdinka Wendy má předtuchu, že se populární horská dráha “ The Devil´s Flight” vykolejí a všichni pasažéři budou doslova rozmeteni po celém zábavném parku.

Režie: James Wong
Hrají: Mary Elizabeth Winstead, Ryan Merriman, Alexz Johnson, Sam Easton,

Crystal Lowe, Tony Todd

19:30

Přístupné od

12. let

DVD

Vstupné: 49 + 1 ,-

Warner Bross

15.4.

NEDĚLE

MRAVENČÍ POLEPŠOVNA

Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Fantasy, USA, 2006, 88 min

Žil byl jednou jeden chlapec, který nebyl nijak moc hodný, ovšem nebyl ani jako ostatní chlapci z okolí. Jeho život se ubíral nudně dál a mohlo by se zdát, že tenhle nezbeda nikdy nezažije žádné dobrodružství. Jenže to bychom se nesměli nacházet ve světě animovaných komedií... Jednoho dne, když se na něj příroda naštve, protože bez ustání útočí na malé mravence a pustoší jejich bydliště, se mladý muž zmenší, je nucen nastěhovat se na několik dnů do mraveniště a pomoci těm nebohým tvorům opravit škody, které jim napáchal.
Režie:
John A. Davis

 

10:00

 

Přístupné

 

Vstupné: 30,-

Warner Bross

21.4.

SOBOTA

RYTÍŘI NEBES

Akční / Drama / Válečný / Dobrodružný, USA / Francie, 2006, 139 min

Akční drama z atraktivního prostředí stíhacích pilotů 1. světové války. Dobrodružství legendární Lafayettovy eskadry tvořené mladými americkými piloty, kteří se dobrovolně přihlásili do bojů ve Francii, je inspirováno skutečnými událostmi. Vydali se do Evropy hnáni touhou naučit se létat a zažít dobrodružství. Ve válčící Francii se zpočátku naivní mladíci naučili pravému smyslu přátelství, odvahy i lásky a získali tak skutečné důvody, pro které stojí za to riskovat život.

Režie: Tony Bill
Hrají: James Franco, Martin Henderson, Jean Reno, Tyler Labine, Keith McErlean, Abdul Salis

19:30

Přístupné od

12. let

DVD

Vstupné: 49+1 ,-

Palace Pictures

23.4.

PONDĚLÍ

BOBY DEERFIELD

Drama, USA, 1977, 124 min

Jedna jediná chybička znamená konec. V jediném okamžiku, v jediném záblesku se může závod Formule 1 změnit v tanec se smrtí. Al Pacino jako odvážný závodník ve filmu Sydneyho Pollacka zapomíná na svou minulost a své city. Avšak jen do té doby, než se setká s vášnivou ženou žijící taktéž ve stínu smrti, která mu teprve ukáže, jak plně a skutečně je možné život prožít.


Režie: Sydney Pollack
Hrají:
Al Pacino, Marthe Keller, Anny Duperey, Guido Alberti

19:30

Přístupné od

15. let

DVD

Vstupné: 49+1 ,-

Warner Bros

28.4.

SOBOTA

NEVIDITELNÉ ZLO

Horor, USA, 2006, 84 min

Skupinka mladých delikventů dostane za úkol vyklidit obrovský starý hotel Blackwell. V té chvíli ještě netuší, kdo se v něm skrývá... Seznamte se s Jacobem Goodnightem.


Režie: Gregory Dark
Hrají: Glen Jacobs, Craig Horner, Penny McNamee, Rachael Taylor

19:30

Přístupné od

12. let

DVD

Vstupné: 49 + 1 ,-

 Warner bros