DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC - KVĚTEN 2017

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Digitální kino, Vydáno dne: 12. 04. 2017

Zde předkládáme kompletní program Digitálního kina Žatec na měsíc KVĚTEN 2017.

18.5. 17:30  ( 2D) ŠMOULOVÉ: ZAPOMENUTÁ VESNICE 3D

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / CZ Dabing / USA /  2017 / CZ DABING

V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými n ejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie!

Režie: Kelly Asbury   Vstupné: 150,-

 

20.5.  17:30  /    STRÁŽCI GALAXIE VOL. 2  3D

Komedie / Sci-Fi / USA/ 2017/ CZ DABING

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Režie: James Gunn Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker  Vstupné: 150,-

 

17.5.  17:30  /  BÁBA Z LEDU  Drama / Komedie / Romantický/Česko/2017/ 106 min

Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) začíná ovdovělá Hana (Zuzana Kronerová) pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má nějaké tajemství.

Režie: Bohdan Sláma Hrají: Zuzana Kronerová, Pavel Nový, Daniel Vízek, Vstupné: 80,-

 

17.5.  20:00  /  AŽ VYJDE MĚSÍC – FILM S PŘÍVLASTKEM 

Komedie / Drama / Romantický /USA/ 2012/ 90 min

Příběh roztomile svérázné komedie Až vyjde měsíc se odehrává v 60. letech 20. století na romantickém pobřeží Nové Anglie. Samovi a Suzy je dvanáct let. Oba spojuje stejný problém: se svým okolím si nerozumí, ale myslí si, že o světě dospělých vědí vše. Na první pohled se do sebe zamilují. Uzavřou tajnou dohodu a připravují velkolepý plán. Po roce od jejich prvního setkání společně utečou do divočiny. Jejich zmizení obrátí život poklidného městečka vzhůru nohama. Pod vedením místního šerifa (Bruce Willis) zahajují obyvatelé rozsáhlé pátrání po dvojici malých uprchlíků. Kromě rodičů (Bill Murray, Frances McDormand) mladé dívky, se po jejich stopách vydávají i místní skautský vedoucí (Edward Norton) s celým oddílem nadšených skautů, sociální pracovnice (Tilda Swinton) a další výstřední dobrovolníci.

Režie: Wes Anderson Hrají:Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Vstupné: 80,-

 

18.5.  20:00  /  NA MLÉČNÉ DRÁZE   Drama / Srbsko / Mexiko / USA/ 2016/ 125 min / CZ titulky

Klikař Kosťa (Emir Kusturica), který za války převáží na oslu mléko přes frontovou linii, se zamiluje do krásné Italky (Monica Bellucciová). Zakázaná láska jim uprostřed války přinese řadu nečekaných a nebezpečných dobrodružství.

Režie: Emir Kusturica

Hrají: Monica Bellucci, Emir Kusturica, Sergej Trifunović, Zoran Cvijanovic

 

19.5.  20:00  /  20.5.  20:00  /  21.5.  20:00  /  VETŘELEC: COVENANT

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Akční / Horor / USA /  2017 / CZ titulky

Ridley Scott se vrací do vesmíru, který stvořil ve svém kultovní sérii Vetřelec. Vetřelec: Covenant je novou kapitolou, ve které posádka vesmírné lodi Covenant směřuje na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie, která se zdá být neobjeveným rájem. Ve skutečnosti ale skrývá nebezpečí, které si nikdo z členů posádky nedokázal představit.Režie: Ridley Scott

Hrají: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Noomi Rapace

Vstupné: 130,-

 

19.5.  17:30  / 20.5.  15:00  ( 2D)  / 21.5.  15:00 

PŘÍŠERKY POD HLADINOU 3D

 Animovaný / Španělsko/ 2017 / CZ DABING

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida.  Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!

Vstupné: 150,-

 

21.5.  17:30  / CUKY A LUKY FILM    Komedie /Slovensko/ 2016

CUKY LUKY FILM Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-­bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přece jen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy-­ Cuky?

Režie: Karel Janák Hrají: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Diana Mórová, Lukáš Latinák, Zuzana Porubjaková  Vstupné: 100,-