LETNÍ KINO ŽATEC - Program na ČERVEN 2017

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Letní kino, Vydáno dne: 11. 05. 2017

Zde předkládáme kompletní program LETNÍHO KINA V ŽATCI ... pozor začínáme již od 26. 5.

PROMÍTAT SE BUDE VŽDY OD 21:30 HOD. ... v SRPNU pak od 21:00 hod.

Více o filmech najdete vždy na www.csfd.cz

 

 

 

30.6. a 5.7. Já padouch 3 (Mimoni)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / USA / 2017/  96 min / CZ Dabing

Největší světový padouch Gru a jeho žlutí mimoní pomocníčci se vracejí v novém dobrodružství. A budou čelit neméně rafinovanému zločinci jménem Baltazar Bratt. Naštěstí má Gru i další pomocnice – agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic: Margo, Edith a Agnes.

Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin

Vstupné: 130,-

 

1.7. Holky na tahu

Komedie / Drama /USA/ 2017 / Cz titulky

V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.

Režie: Lucia Aniello

Hrají: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoë Kravitz, Jillian Bell,

Vstupné: 120,-

 

2.7. Transformers: Poslední rytíř

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / USA/ 2017 / CZ Dabing

ABY JEDEN SVĚT ŽIL, MUSÍ JINÝ ZEMŘÍT
Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers, který přímo navazuje na čtvrtý díl, jenž nesl podtitul Zánik, asi nemohl mít beznadějnější výchozí situaci. Režisér Michael Bay, který je duchovním otcem téhle velmi úspěšné série, tvrdí, že pátý díl je jeho posledním, a že chce proto odejít s „pořádným ohňostrojem“. V jeho pojetí zní ta slova fanouškům velmi výpravných akčních filmů jako rajská hudba.

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Peter Cullen, Isabela Moner, Stanley Tucci

Vstupné: 130,-

 

4.7. Extremní rychlost  

Akční / Thriller /Francie/ 2017/ 94 min/ Cz titulky

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962.

Režie: Antonio Negret

Hrají:Simon Abkarian, Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Clemens Schick, Moussa Maaskri, Abraham Belaga, Frédéric Anscombre, Pierre-Marie Mosconi,

Vstupné: 100,-

 

6.7. Smrtihlav: Muž se železným srdcem   

Akční / Životopisný / Thriller / Válečný / Historický / Francie /USA/ 2017 / Cz titulky

Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.

Režie: Cédric Jimenez

Hrají: Rosamund Pike, Jason Clarke, Mia Wasikowska, Jack O'Connell, Jack Reynor

Vstupné: 100,-