Zábavná talkshow Ivo Šmoldase a jeho hostů !!

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Humor, Vydáno dne: 06. 11. 2017

Ivo Šmoldas, filozof, básník, kulturní publicista a scenárista se představí v zábavné talkshow, ve které s osobitým humorem a vtipem, jim vlastním, povypráví nejen o sobě, ale také o palčivých společenských i politických problémech současnosti, které hýbou naší společností.

 

28.11.2017 od 19:00 hod. MĚSTSKÉ DIVADLO ŽATEC

 

 V posledních letech se dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.

 

Slovem pořad doprovodí spisovatelka a novinářka Marie Formáčková. Věříme, že v hledišti zavládne dobrá nálada, o kterou se svými písněmi zaslouží Ital Andrea Andrei a muzikálový zpěvák Nicolas.

 

Marie Formáčková je autorkou desítek knih, zejména životních příběhů mediálně známých osobností.          K nejoblíbenějším patří devět knih, které napsala spolu s Helenou Růžičkovou a se Zitou Kabátovou. Napsala desítek knih o mediálně známých osobnostech: Václavu Havlovi, Evě a Vaškovi, Michalu Dočolomanském, Michalu Herzánovi, Jiřím Pomeje, Waldemaru Matuškovi, Věře Bílé, Haně Křížková, Gustavu Husákovi, bavičem Petrem Novotným, Vojtěchu Filipovi, Ivanu Hlinkovi, Josefu Dvořákovi a Antonínu Gondolánovi.

 

Marie Formáčková.

 

3-krat-foto-pro-stranky-andrea