Halina Pawlowská pobaví diváky v Žatci.

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Humor, Vydáno dne: 18. 01. 2018

Městské divadlo Žatec uvede již 25. Ledna one women show „Chuť do života“. Populární spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská zde zábavnou formou pobaví a pohovoří o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují abychom se jim společně smáli.

Halina Pawlowská  je nejznámější a nejčtenější současnou českou spisovatelkou.  Je autorkou mnoha knih, scénářů k filmům či televizním seriálům. Za scénář k filmu Díky za každé nové ráno obdržela českého lva a její scénář zvítězil v celosvětové soutěži o nejlepší postsocialistický scénář vyhlášené nadací Sundance Roberta Redforda. Scénář k filmu Vrať se do hrobu vyhrál v soutěži o nejlepší československý scénář v roce 1990. Halina Pawlowská vymyslela a zrealizovala několik nových televizních formátů, které se všechny uplatnily na televizních obrazovkách a patřily k nejpopulárnějším televizním pořadům. Je autorkou společenského magazínu V žitě, pořadu o reklamách Dokonalé štěstí, cestopisu Zanzibar a talk show Banánové rybičky.

 

Pořad, který Vás prostě pořádně pobaví začíná v žateckém divadle již od 19:00 hod. Lístky jsou v prodeji na pokladně žateckého divadla.

 

Další informace najdete na: http://www.halinapawlowska.cz/


1d67d6_a47d6646c788405fb6eb87ce54f70718