NABUCCO :Pokyny organizátora: Důležité informace pořadatele akce !

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 15. 05. 2018

Zde jsou potřené informace k připravované akci. ... více v článku ....

NABUCCO, 26. května 2018 amfiteátr letního kina v Žatci

Areál letního kina se otevírá pro veřejnost v 19:00 hodin, uzavření je ve 24:00 hodin.

Pokladna na místě bude otevřena ve 13:00 hodin uzavřena ve 21:30 hodin.

Představení se koná i při nepříznivém počasí (mírný déšť, chlad, apod.). Začátek představení může být s ohledem na počasí posunut až o 30 minut. Bude-li představení zahájeno, vstupné se nevrací! Upozorňujeme, že v případě špatného počasí (deště) je zakázáno ukrýt se pod převisem střechy před jevištěm.

Představení se ruší při výrazně nepříznivém počasí (silný déšť, bouřka, vítr apod.). Definitivní rozhodnutí o zrušení představení bude vydáno pořadatelem akce MěD Žatec až těsně před začátkem představení.

Vstupné za zrušené představení je možno obdržet v plné výši oproti vráceným vstupenkám v místě jejich nákupu. Nárok na vrácení vstupného je třeba uplatnit do 14 dnů od zrušení představení.

V celém oploceného areálu amfiteátru je zakázáno vnášet a používat deštníky.

Návštěvníkům doporučujeme teplé oblečení, při deštivém počasí budou na místě k zakoupení pláštěnky. Pro komfortní sezení lze zakoupit pěnové podsedáky.

Na lavičkách v hledišti platí zákaz kouření i pro elektronické cigarety.

Během představení  žádáme přítomné  o ztlumení  vyzvánění  Vašich telefonních zařízení.

Během představení je zakázáno používat fotoaparáty, videokamery a jiné záznamové prostředky.

Do areálu je zakázán vstup domácích zvířat.

Pro vozíčkáře a doprovod je vyčleněno 6 míst na představení. Na návštěvu diváka s vozíkem je nutné upozornit při nákupu vstupenek.

Pro diváky jsou k dispozici kamenné a mobilní toalety v areálu amfiteátru včetně bezbariérových.

Představení má dvě dějství o délce cca 45 minut a je s přestávkou 30 – 40 minut.

V areálu je pro návštěvníky připraveno občerstvení včetně nápojů.

V okolí areálu jsou k dispozici parkovací místa pro osobní automobily. Držitelé vstupenek mohou zaparkovat i v uzavřené ulici Vrchlického před letním kinem.

Pro držitele vstupenek jsou připraveny následující „bonusové“ produkty:

-          CHCHP Vás zve do svého areálu, zde můžete absolvovat prohlídku expozicí u Majáku nebo v Galerii Sladovna, ochutnat pivo Nabucco uvařené k této příležitosti, zdarma si vyšlápnout Chmelový maják nebo navštívit naší Restauraci a Pivovar U Orloje a ochutnat místní speciality.

-          Chmelařské muzeum Vás zve od 10:00 – 18:00 k návštěvě expozice, návštěvníci kteří se prokáží vstupenkou na open air operu Nabucco mají vstup do Chmelařského muzea zdarma.

-          Informační centrum města Žatce Vás zve od 10:00 – 18:00 k vyhlídce z radniční věže na nám. Svobody, návštěvníci kteří se prokáží vstupenkou na open air operu Nabucco mají vstup zdarma.