Kouzelná školka - Michal na hraní

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Humor, Vydáno dne: 28. 11. 2018

Městské divadlo uvede v sobotu 23.2. nový Michal Nesvadby pořad pro děti i rodiče. ... Vstupenky jsou již v prodeji na pokladně divadla !!


O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.

Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je  první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát!  Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické
 hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky. Aby si Michal mohl  s dětmi hrát, ještě než vyrazí na hřiště musí se převléknout do tepláků a  trička, ani to u Michala ale není jen tak! Když to všechno s pomocí dětí  zvládne, začne hraní, vrtění a řádění!

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků.  Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou
 na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co   a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Vstupné 195,-