Pokyny pro návštěvníky Digitálního kina v Žatci v době koronavirové pandemie

Autor: Karel Fiala <fiala(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 08. 05. 2020

Prosím pečlivě pročtěte následující informace. ....

Pokyny pro návštěvníky Digitálního kina v Žatci v době koronavirové pandemie

12. 05. 2020 - Zahájení provozu filmových projekcí
Út – Pá od 17:00 / od 20:00
So – Ne od 14:00 / od 17:00 / od 20:00

Vstupenky lze zakoupit ON-LINE na http://zatec.koupitvstupenku nebo na www.divadlozatec.cz, nejpozději však 1 hod. před projekcí. Tuto službu zajišťuje pro MěD Žatec společnost ARECO s portálem ATIS.NET.CZ. Zde probíhá nákup i případná reklamace vstupenek. Pokladna a vchod do budovy bude otevřen vždy ½ hod před projekcí, jinak zůstává budova zamčená i v průběhu filmové projekce. Zakoupení vstupenky v pokladně je možné, preferujeme bezhotovostní úhradu platební kartou.

VSTUPENKY NELZE Z DOMOVA REZERVOVAT.ORGANIZAČNÍ ŘÁD

Z bezpečnostních důvodů je omezena kapacita sálu na 56 sedadel. Diváci mohou sedět nejvýše dva vedle sebe a mezi nimi do strany je vynechané jedno prázdné sedadlo. Zároveň se obsazuje každá druhá řada, takže směrem dopředu i dozadu je vynechaná celá řada. Vyjímku mohou tvořit pouze rodiny s více dětmi na dětské projekce od 14,00 hod (zde se řiďte pokyny obsluhujícího personálu). Diváci musí mít po celou dobu představení a pohybu v budově na obličeji roušku.

Z hygienických důvodů nebudou realizovány projekce ve formátu 3D.

Šatna na odkládání svrchních oděvů je dočasně uzavřena. Je povoleno vnášet oděv do sálu a odkládat na prázdná sedadla před sebou.

Divadelní bar je uzavřen. V celé budově platí zákaz vnášení a konzumace jídla a nápojů.

Stojany s bezkontaktním dávkováním dezinfekce jsou umístěny u vchodu a u toalet.

V provozu jsou toalety pánské v přízemí a dámské v prvním patře. Vstupujte jednotlivě, k dispozici je pouze jedna kabinka.

Prosíme návštěvníky o dodržování 2m bezpečnostních rozestupů mezi sebou nejen v sále, ale i v předsálí a u poklady ve vestibulu budovy.

Po skončení projekce žádáme návštěvníky o postupné opuštění sálu od zadní řady hlediště po přední. Zároveň prosíme o neprodlené opuštění budovy, z důvodu zajištění následné hygienické dezinfekce pořadatelem před následující projekcí.

Mgr. Martin VESELÝ
ředitel Městského divadla v Žatci
tel.: +420 415 710 519
www.divadlozatec.cz