23. 02. 2020            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (230)
mínus Digitální kino (115)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (121)
mínus Koncerty (254)
mínus Letní kino (52)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (131)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Rozpočet


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC - program na LEDEN 2012
  Vydáno dne 07. 12. 2011 (5164 přečtení)

  Zde předkládáme náhled programu Digitálního kina Žatec na měsíc LEDEN 2012

  KOMPLETNÍ PŘEHLED FILMŮ DEN PO DNI  NAJDETE NA TOMTO ODKAZU !!!!  http://programy.sms.cz/kina/zatec/digitalni-kino-zatec 

   

  REZERVACE VSTUPENEK

   

   

  12.1.20:00   /  13.1.. …17:30 /   14.1.20:00 

  SHERLOCK HOLMES: HRA STÍNŮ

  Akční / Mysteriózní / Krimi / Dobrodružný / USA / 2012 / CZ  titulky / Přístupné od 12 let

  Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu... až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek - profesor Moriarty , který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout. Když najdou rakouského korunního prince mrtvého, podle důkazů, jak je interpretuje inspektor Lestrade,  to vypadá na sebevraždu. Ale Sherlock Holmes usuzuje, že princ se stal obětí vraždy, která je navíc pouze kouskem větší a daleko a zlověstnější záhady, kterou zkonstruoval profesor Moriarty. Při výkonu služby spojené se zábavou Holmes najde stopu v podzemním pánském klubu, kde Holmes spolu se svým bratrem Mycroftem Holmesem zapíjejí poslední noc svobody Dr. Watsona. Právě tady se Holmes seznámí se Sim,  cikánskou kartářkou, která vidí víc, než prozrazuje. Vyšetřování se stává ještě nebezpečnějším, když se Holmes, Watson a Sim dostávají na starý kontinent. Prohnaný Moriarty je pořád o krok napřed a spřádá sítě smrti a zkázy. Všechno je součástí většího plánu, který, pokud vyjde, změní celé dějiny.

  Režie: Guy Ritchie

  Hrají: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Noomi Rapace, Stephen Fry,

  Vstupné: 90,-

   

  13.1.20:00   /  15.1.20:00   /  

  MUŽI, KTEŘÍ NENÁVIDÍ ŽENY

  Drama / Thriller  / USA / Velká Británie / 2012 / 158 min / Cz titulky /  Přístupné od 12 let /

  Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii.

  Režie: David Fincher

  Hrají:Daniel Craig, Rooney Mara, Stellan Skarsgård, Robin Wright, Christopher Plummer

  Vstupné: 110,-

   

   

  14.1.15:00  

  ALVIN A CHIPMUNKOVÉ 3

  Animovaný / Komedie / Rodinný / USA / 2011 / CZ Dabing / Přístupné / CZ Premiéra

  Dovolená tří malých zpěváčků s jejich milovanými Čiperkami se změní z luxusní plavby na dobrodružství na opuštěném ostrově. Zkoušejí různé varianty jak najít cestu domů, dokud nezjistí, že jejich ostrov není tak opuštěný, jak se doposud zdálo.

  Režie: Mike Mitchell

  Hrají:  Jason Lee, Matthew Gray Gubler, Amy Poehler, Jesse McCartney, Anna Faris,

  Vstupné: 90,-

   

  12.1.17:30   /  14.1.17:30 / 15.1.17:30  

  LABYRINT

  Thriller / Mysteriózní /  Česko /  2012 /  90 min / Přístupné  od 12 let

  Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého, experta na statiku sklepů a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru Pod sklepem domu opravdu objeví další skryté chodby a v honbě za senzačním objevem se je na vlastní pěst rozhodnou prozkoumat. Romantické dobrodružství trvá ale jen chvíli. Nekonečný a nepřehledný Labyrint chodeb bez konce budí hrůzu a skupině brzy nezbývá než zoufale volat o pomoc a začít bojovat o holý život. Teprve v podzemí se navíc ukáže, že každý ze „ztracených“má své důvody, proč se tam vydal. Je nebezpečnější nepřesná mapa nebo jedno dávné tajemství? Co se v Labyrintu skrývá? Je jisté, že odpovědí se nedožijí všichni.

  Režie: Tomáš Houška

  Hrají:  Lucie Vondráčková, Martin Zbrožek, Jan Zadražil, Mary Coronado, David Steigerwald

  Vstupné: 90,-

   

   

  19.1.17:30 /  20.1.. …17:30 /   24.1.17:30 / 

  27.1.17:30 /   31.1.17:30 /

  HAPPY FEAT 2 3D

  Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební / USA / 2012 / CZ Dabing / Přístupné

  Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní.  Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat!  Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

  Režie:  George Miller

  Hrají:  Robin Williams, Brad Pitt, Elijah Wood, Hank Azaria, Pink, Elizabeth Daily

  Vstupné: 130,-

   

   

  19.1.20:00 /  20.1.. …20:00 /   22.1.20:00 /  29.1.17:30 /  

  LÁSKA JE LÁSKA

  Komedie / Drama / Česko/  2012 / přístupní od 12 let / CZ Premiéra

  Osmnáctiletá Maruška žije se svým dědečkem Vlastimilem, touží potkat svého prince a prožít romantickou lásku, jakou zatím zná jen z filmů. Svého vysněného prince skutečně potká. S Markem prožije krásné prázdniny, první milostné dobrodružství, ale také první zklamání... To, že pravá láska nikdy neodkvete, zjišťuje i Maruščin dědeček Vlastimil. Po letech potkává svoji dávnou lásku Libušku. Jsou jako dva mladí zamilovaní blázni. Je to láska s vůní marihuany. Vtipná a svérázná důchodkyně Libuška totiž na stará kolena propadla této léčivé bylině... Honza je Maruščin soused i nejlepší kamarád. Je přistižen svou matkou Zdenou, jak se líbá v autě s mužem. Úspěšná manažerka se však nehodlá smířit se synovou orientací. Rozhodne se ho předělat na „normálního kluka“. To ale přináší jen spoustu komických situací. Aspoň, že Honzův táta Karel má pro syna pochopení. Karel je bývalý ligový fotbalista, dnes už jen údržbář na stadionu. Žije vedle své dominantní manželky život ušlápnutého muže, který se jednou za čas, když je pod vlivem alkoholu, odhodlá k neúspěšné domácí vzpouře...

  Režie: Milan Cieslar

  Hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný, Eliška Balzerová, Aneta Krejčíková, Ondřej Vetchý, , Rudolf Hrušínský ml., Petr Vančura, Tomáš Vaněk

  Vstupné: 100,-

   

  24.1.20:00

  LÓVE

  Drama / Romantický / Slovensko /  2011 /  90 min / Přístupné od 12 let

  Když se mluví o love, nemusí jít nutně o lásku, může jít i o peníze. A o obojí jde také v novém milostném dramatu ze současné Bratislavy. Hlavní hrdina Maťo  bydlí společně s kamarádem Tomášem na sídlišti ve slovenské metropoli a nežijí si vůbec špatně. Dennodenně se však pohybují za hranicí zákona, protože se živí krádežemi aut. Jednoho večera vstoupí do Maťova života studentka Veronika , do níž se zamiluje, ale v lecčems jí neříká pravdu. A ta se nakonec za velmi dramatických okolností provalí. Jednu z rolí v tomto bezpochyby autentickém filmu ztvárnila i zpěvačka Tina, v Čechách známá také jako moderátorka.

  Režie: Jakub Kroner

  Hrají:Michal Nemtuda, Kristína Svarinská, Jakub Gogál, Dušan Cinkota, Samuel Spišák, Zuzana Porubjaková, Roman Luknár, Ľuboš Kostelný, Viktor Horján

  Vstupné: 100,-

   

  27.1. …20:00 /  29.1.. …20:00 /   30.1. …20:00 /  31.1. …20:00

  UNDERWORLD: PROBUZENÍ 3D

  Akční / Fantasy / Horor / USA / 2012/  85 min / CZ Titulky / přístupné od 12 let

  Underworld Awakening vnáší jakožto první film této série, natáčený ve 3D, do velkolepých bojů mezi upíry a lykany ohromující nový rozměr. V hlavní roli upírské bojovnice Selene se vrací Kate Beckinsale, hvězda prvních dvou dílů série. Uvězněné Selene se podaří uprchnout ze zajetí a ocitá se ve světě, ve kterém lidé odhalili existenci upírských i lykanských klanů a rozpoutali nemilosrdnou válku s cílem obě nesmrtelné rasy zcela smazat ze světa.

  Režie: Mans Marlind, Björn Stein

  Hrají:  Kate Beckinsale, Scott Speedman, Charles Dance, India Eisley, Michael Ealy, Stephen Rea, Theo James, Sandrine Holt, Dan Payne, Kristen Holden - Ried

  Vstupné: 160,-

   

   

  15.1.   15:00    / 29.1.15:00

  KOCOUR V BOTÁCH 3D

  Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / USA / 2011 /  90 min / CZ Dabing / CZ Premiéra

  Samostatná dobrodružství kocoura z filmu Shrek. Příběh z krajiny za sedmi horama. Tentokrát se dozvíme něco málo více o Kocourovi v Botách a o tom  jaké příhody předcházeli jeho střetnutí se Shrekem a oslíkem. Kocour se vydává na hrdinskou cestu, která ho dovede k slavné huse co snáší zlatá vejíce. Na svých cestách se potkává s Vajíčkem Humpty Dumpy a kočkou Softpawns. 

  Režie: Chris Miller

  Hrají: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis, Billy Bob Thornton

  Vstupné: 130,-  [Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla