23. 02. 2020            
  Hlavní menu
Jsme na:


Úvodní stránka
Vaše dotazy
Ke stažení


Původní galerieKlikni pro zvětšení

Autoři článků
Přehled všech článků
TOP 15

  Rubriky článků
mínus Činohra (230)
mínus Digitální kino (115)
mínus Dočesná (285)
mínus Hudební scéna (66)
mínus Humor (38)
mínus Informace (121)
mínus Koncerty (254)
mínus Letní kino (52)
mínus Pohádky (21)
mínus Programy (131)
mínus Soutěže (12)
mínus Výstavy (3)
mínus Z tisku (7)

  www.docesna.cz

  Zveřejněné články
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

  Vyhledávání

HLEDEJ VE VŠECH ČLÁNCÍCH
TOHOTO WEBU

( zadej klíčové slovo )  Administrace

Vstup pro redaktoryStav počítadla od :
1.12.2001Optimalizováno pro:
Administrátor:

Ing. František Roubal
frankie@zateckecountry.cz

Постельное белье всем

  Info

 • Rozpočet


 •   Rezervace lístků do digitálního kina

  Klikni na i konu a rezervuj si lístky včas!!!

  téma * LETNÍ KINO ŽATEC - kompletní program na červen 2013
  Vydáno dne 02. 06. 2013 (6790 přečtení)

  zde předkládáme kompletní program LETNÍHO KINO ŽATEC

  27.6.  a 4.7. 21:30 Světová válka Z

  Sci-Fi / Horor / Akční / Drama / Thriller / USA / Malta, 2013
   Jeden člověk se snaží zabránit konci lidské civilizace. O nic menšího ve výpravném thrilleru Marca Forstera nepůjde. Že se jedná o jeden z největších filmů letošního roku,potvrzuje nejen obsazení Brada Pitta do hlavní role, ale především vyjádření režiséra,mimo jiné tvůrce bondovky Quantum of Solace, který prý nic tak velkého dosud netočil.Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou  horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed  apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s neviditelným nepřítelem uspět. Hledání příslovečné jehly v kupce sena by pravděpodobně bylo mnohem snazší, protože cíl Gerryho mise se může ukrývat kdekoliv na světě.
  Režie:Marc Forster
  Hrají:Brad Pitt, Mireille Enos  a další.
  Vstupné:120,-

  28.6. 21:30 Po zániku země
   Sci-Fi / Akční / Dobrodružný/ USA / 2013 / CZ titulky / Přístupné od 12 let
  V novém filmu režiséra M. Night Shyamalana, kde si opět zahrají otec a syn Smithovi. Po úspěšném dramatu Štěstí na dosah je tentokrát uvidíme v rolích otce a syna v postapokalyptickém dramatu After Earth, kde musí na opuštěné planetě Zemi mladý Kitai zachránit svého otce Cyphera, umírajícího v kokpitu zřícené vesmírné lodě.
  Režie: M. Night Shyamalan
  Hrají: Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, David Denman, Zoë Kravitz,
  Vstupné: 130,-

  29.6. 21:30 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
  Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný/Španělsko/ 2012/  90 min / Cz dabing
  Tad, snílek pracující na stavbě, je díky záměně za slavného archeologa poslán na expedici do Peru. S pomocí Jeffa - svého věrného psa, neohrožené archeoložky, němého papouška a podvodníčka, se pokusí zachránit bájné Ztracené město Inků před zlou skupinou lovců pokladů.
  Režie: Enrique Gato
  Hrají: Michelle Jenner
  Vstupné:100,-

  30.6.  21:30 Muž z oceli
  Akční / Dobrodružný / Fantasy / USA / 2013/ 148 min / Cz titulky 
  Příběh a charakter Supermana je jedním z nejúznávanějších superhrdinů všech dob. Opět se setkáme s postavou mladého žurnalisty Clarka Kenta, který je na Zemi poslán z planety Krypton. Clark se musí stát hrdinou známým jako Superman, nejen aby byl poslední nadějí záchrany, ale také aby ochránil své milované.
  Režie: Zack Snyder
  Hrají: Henry Cavill, Amy Adams, Russell Crowe, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Antje Traue, Harry Lennix, Christopher Meloni, Julia Ormond,
  Vstupné: 120,-

  5.7. 21:30 Univerzita pro příšerky
  Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / USA /  2013 / CZ dabing
  Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit.
  Režie: Dan Scanlon
  Hrají: John Goodman, Billy Crystal, Frank Oz,
  Vstupné: 130,-

   3.7. Star Trek: Do temnoty
  Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / USA / 2013 / 132 min / CZ titulky
  Posádka lodi Enterprise, asi nejznámějšího filmového vesmírného korábu, vyráží na další misi, která tentokrát povede do temnoty. Znovu jí bude velet velezkušený „kapitán“ J. J. Abrams, který před třemi lety skomírající sci-fi legendu Star Trek úspěšně resuscitoval. V pokračování se s pouhým udržováním kurzu nespokojil, a tak vznikl film, který ve všech ohledech splňuje nároky kladené na jeden z nejočekávanějších titulů roku. Protože kapitán James T. Kirk (Chris Pine) je stále horkokrevný a nedisciplinovaný rebel, způsobil drobnější galaktický incident, který by za normálních okolností skončil jeho degradací. Podmínky na rodné Zemi ale normální ani zdaleka nejsou. Došlo totiž k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na Hvězdnou flotilu (Organizace spojených národů budoucnosti) a posádka Enterprise se nabídne, že dopadne pachatele, záhadného intergalaktického teroristu Johna Harrisona (Benedict Cumberbatch). Půjde o její dosud nejnáročnější misi, protože se vydají do míst, kde je ta nejtenčí hranice kamarádstvím a nepřátelstvím, pomstou a spravedlností, klidnou budoucností a ničivou válkou, jež může zničit celý náš vesmír.
  Režie: J.J. Abrams
  Hrají:Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin, Karl Urban,
  Vstupné: 120,-

  Program na ČERVENEC najdete na tomto odkazu:

  http://www.divadlozatec.cz/view.php?cisloclanku=2013060501   [Akt. známka: 4,13] 1 2 3 4 5


  ( Celý článek | Autor: Karel Fiala | Informační e-mail  Vytisknout článek )

   
    Kontakt divadlo
  Městské divadlo
  Dvořákova 27
  43801 Žatec

  Tel: 415 710 519
  Ičo: 70201111

  Ředitel:
  Martin "Víťa" Veselý
  Zástupce:
  Hanka Zeleňáková

  Předprodej pokladna:
  PO-PA : 14-17 hod
  Nebo před filmovými projekcemi


    Naši partneři
  PhpRS


  Optimalizováno pro: IE/Opera/Mozilla Firefox - 1024x768      Úvodní stránka | Rubriky článků | Ke stažení | Program divadla