Skupina D

 

Zpět na celkový přehled.

Předplatné skupiny „D” – Hudebně zábavné pořady

Cena předplatného 500 Kč za 10 představení. Začátky 19:00.

POUTNÍCI – přes 50 let v country

15. 10. 2024

Vstupné: 300 Kč
Hudební skupina Poutníci, která v roce 2020 oslavila 50 let od svého vzniku, nyní vystupuje s programem "Přes 50 let vcountry". Skupinu tvoří bendžista Petr Vošta, zpěvák Jakub Bílý, mandolinista a zpěvák Jan Máca a hráč na elektrický kontrabas, zpěvák a kapelník Jiří Pola - Karas. Poutníci vydali 16 CD nebo LP, z nichž poslední album "Stíny nastřechách" obsahuje nové skladby od současných členů kapely. Program zahrnuje písně z tohoto CD a také oblíbené hityjako "Panenka", "Pojďme se napít" a "Hotel Hillary". Více ZDE.

 

VÁNOCE U OSMANYHO LAFFITY

20. 11. 2024

Vstupné: 490 Kč
Moderuje: Eva Decastelo
Účinkují: Osmany Laffita, Barbora Motlová / Martin Schreiner

Originální zábavný pořad populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity ve vánočním speciálu plném nekorektního humoru. Jak vypadají u Osmanyho Vánoce a vstup do nového roku? Neuvěřitelné historky, které psal sám život!

 

ADVENTNÍ KONCERT LEONY MACHÁLKOVÉ S KAPELOU

11. 12. 2024

Vstupné: 400 Kč
Sváteční náladu navozuje Leonin adventní koncert plný krásných vánočních písní, které čerpají z české tradice i světového fondu vánočních hudebních skvostů. Doprovází kapela ve složení: piano, basa, bicí, kytara, housle a dvě vokalistky. Více ZDE.

 

RADŮZA S KAPELOU

30. 1. 2025

Vstupné: 400 Kč
Zpěvačka, multiinstrumentalistka, skladatelka, textařka a spisovatelka Radůza představí průřez svou tvorbou. Její kariéra začala v roce 1993, kdy ji objevila Zuzana Navarová. Od té doby vydala řadu úspěšných alb. V roce 2023 vydala dvojalbum "Bylo nebylo", které obsahuje výběr nejúspěšnějších písní. Radůza se doprovází na několik hudebních nástrojů a její zpěv vypráví dojemné příběhy. Více ZDE.

 

ZDENĚK TROŠKA A MAREK KALIŠ

25. 2. 2025

Vstupné: 300 Kč
Večer plný osobitého humoru a povídání s legendou české filmové komedie Zdeňkem Troškou, jehož vypravěčské schopnosti jsou nepřekonatelné. Ve své talk show vystoupí se svým dlouholetým spolupracovníkem Markem Kališem.

 

POCTA LEGENDÁM: WALDEMARU MATUŠKOVI A KARLU GOTTOVI

2. 4. 2025

Vstupné: 200 Kč
Užijte si večer plný nádherné hudby a vzpomínek na dva největší velikány české hudební scény - Waldemara Matušku a Karla Gotta. Tento výjimečný koncert Vás zavede do světa jejich nejkrásnějších písní jako "Tereza", "Stokrát chválím čas", "Orchestrion", "Jdi za štěstím", "Růže z Texasu" a "V máji". Písně zazpívá tenor Petr Hodek, úspěšný hudebník a sportovec. Více ZDE.