Filtry:  VŠE DIVADLO KINO
25.09.2024 (středa)

PLECHA A NEPLECHA V LESE ( UA Petra Kubce ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Každý správný kamarád pohádky má velmi rád. Proto se v tomto volném pokračování I. Dílu „Plecha a Neplecha jdou do světa“ naše populární postavičky vypraví do lesa a budou si s dětmi povídat o stromech, květinách, o vodě a hlavně o zvířátkách. Jak se zvířátka chystají na zimu a jak to vypadá, když se probudí ze zimního spánku? Zazpívají si mnoho krásných písniček a herci pozvou děti, aby jim aktivně pomáhaly hledat, co se to vše v lese děje. Více ZDE.
26.09.2024 (čtvrtek)

CO NA SRDCI (GOTIKA 1212 s.r.o.)

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 500 Kč
Hrají: Monika Timková/ Irena Máchová, Lucie Linhartová, Ladislav Ondřej/ Radomír Švec, Václav Liška.UPOUTÁVKA. Dva manželské páry Zelenkovi a Červenkovi se potkávají u společných večeří se spoustou dobrého pití. Jeden večer se ale cosi zvrtne a ukáže se, že nic není tak, jak to vypadá. Stačí pár okolností, náhod, přibývající množství alkoholu, šmírování, pravdy a pár hloupých bonmotů a může dojít na lámání chleba. Ustojí jejich přátelství krizovou situaci, ve které se náhle ocitnou? Nebo že by to bylo všechno úplně jinak? Vstupné: 500 Kč, 450 Kč, 400 Kč. Autor pořadu: Daniel Nový, Režie: Josef Hervert.
10.10.2024 (čtvrtek)

ZÁZRAČNÉ CVIČENÍ ( Sophia Art )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Sabina Králová, Stanislava Jachnická, Josef Vrána, Rostislav Trtík a Stanislav Lehký. Vztahy mezi mužem a ženou jsou jako jízda na horské dráze. Jednou jsi nahoře, jednou dole. Jak si s těmito nástrahami manželského života dokáží poradit Valentin a Joana, to se dovíte v komedii Daniela Glattauera v režii Michaela Taranta.
15.10.2024 (úterý)

POUTNÍCI - PŘES 50 LET V COUNTRY

Koncert-přeplatné sk.D a mimo předplatné
originál verze
300 Kč
Hudební skupina Poutníci, která v roce 2020 slavila 50 let od svého vzniku, jezdí v současnosti s pořadem jenž se jmenuje ,,Přes 50 let v country.“ Tento pořad odehraje kapela s bendžistou Petrem Voštou, zpěvákem Jakubem Bílým. To jsou ti mladší současní Poutníci. Ti starší současníci jsou Jan Máca, mandolína a zpěv a Jiří Pola – Karas, hráč na elektrický kontrabas, zpěvák a kapelník. Soubor vydal za dobu svojí činnosti 16 CD nebo LP, poslední nosič si kapela produkovala samaa jmenuje se „ Stíny na střechách.“ Program poutnického vystoupení je tvořen z písní ze zmíněného CD, ale hlavně z poutnických hitů, které se jmenují Panenka, Pojďme se napít, Hotel Hillary a řadou dalších, dnes už se dá říct zlidovělých kusů. A právě tyto na vás budou čekat během koncertu Poutníků s názvem „ Přes 50 let v country.“ POUTNÍCI.
16.10.2024 (středa)

PARTIČKA OPĚT VYRÁŽÍ NA TURNÉ ! (Livemusic Agency)

Zábavný pořad- mimo předplatné ! VSTUPENKY POUZE V SÍTI TICKETSTREAM !
originál verze
599 Kč
VSTUPENKY TICKETSTREAM. Vysoká škola improvizace opět zavítá do Žatce !!! 1. Nadstandardní odpočinek do nestandardní doby. To je improvizační show Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem. 2. V dnešní době všichni improvizují. Ale Partička je v improvizaci nejdál. Přijďte se přesvědčit a pobavit s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem. 3. U mužů se produktivní věk počítá cca do šedesáti let!!! Nenechte si ujít posledních pár let produktivního hádání Richarda Genzera. Za Partičku se na vás těší Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotný, Jakub Kohák a Luděk Staněk.
18.10.2024 (pátek)

TRANSFORMERS SHOW !

Zábavná show – mimo předplatné (vstupenky pouze v síti SMSTICKET)
česká verze
297 Kč
Horká novinka - SHOW GIGANTICKÝCH ROBOTŮ ve Vašem městě! Jediné turné v ČR, které když propásnete, bude nenávratně pryč. VIDEO. Realističtí roboti Transformers jako z filmového plátna jedou do vašeho města! Hrdinové, kteří doslova ožívají! A děti z nich budou unešeny! Jsou jediní v ČR a měří neuvěřitelných 2,9m, mluví, při show střílí z obřího kouřového kanonu a to není všechno! Po tom, co předvedou velkolepou podívanou na pódiu se s každým dítětem osobně setkají a vyfotí. Vaše děti budou tak nadšené, že pro ně budete nejlepší rodič na světě a na tohle rodinné odpoledne budete ještě 3 dny potom společně vzpomínat. Interaktivní show, kde děti nejsou jen dav ve tmě, který musí jen hodinu sedět, být potichu a dívat se. Maminky, víme, jak je těžké zabránit dětem projevovat svou energii, proto v téhle show jsou děti přímou součástí dění na pódiu. Plní pohybové úkoly, "aktivují" Energon a pomáhají dobru zvítězit nad zlem. Individuální setkání (Meet & Greet) je jeden z nejsilnějších zážitků pro děti i rodiče. Proto všechny 3 roboti po skončení show přijdou mezi děti a s každým se osobně pozdraví a vyfotí.
23.10.2024 (středa)

JAK CHTĚL KOMINÍK ŠTÍSTKO TANCOVAT KALAMAJKU ( Liduščino divadlo )

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla) 8:45, 10:15 a 14:00
česká verze
50 Kč
Pohádka plná lidových písniček, tanečků a říkadel. Kominík Štístko se vydá do světa a hledá někoho, kdo by si s ním zatancoval jeho oblíbenou Kalamajku. Zatancuje si se slečnou Růženkou, s paní Kozou, a dokonce s chytrou myškou v lese. Nikdo z nich, ale Kalamajku neumí. Kominík se vrátí domů ke své milé Elišce a zjistí, že právě ona tancuje kalamajku nejlíp ze všech. Štístko je konečně šťastný a děti si s námi mohou všechny písničky zazpívat. Více ZDE.
26.10.2024 (sobota)

SCREAMERS ...TULÁCI ČASEM

Zábavná travesti-divadelní show - mimo předplatné
originál verze
350 Kč
Screamersáci v trysku staletí! Zábavná travesti-divadelní show, ve které se s námi vydáte na strhující jízdu časem. Vždyť každá doba - minulá, současná i budoucí - nám může nabídnout mnoho důvodů k smíchu. Zapomeňte tedy na starosti všedních dnů a pojďte se s námi bavit a smát! Teď a tady! facebook - SCREAMERS.
31.10.2024 (čtvrtek)

Adéla ELBEL "PRVNÍ POLOČAS ROZPADU"

Zábavný pořad-předplatné sk.D a mimo předplatné
česká verze
250 Kč
Komička Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže. Ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému novému 80 minutovému speciálu “Stand up yourlife: první poločas rozpadu”, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším - tedy sama o sobě. Přijďte se přesvědčit, jak dokáže být zábavná, stejně jako nesmlouvavě kritická a díky své lásce k proseccu taky někdy fajn… Tuhle onewoman show nechcete propásnout. Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, pravidelně vystupuje s pořadem Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filosofie citátů moudrých lidí .
04.11.2024 (pondělí)

NA VÁNOCE BUDU GAY (Top Art Promotion) Pino AMMENDOLA

Činohra - mimo předplatné ( vstupenky pouze v síti TICKETPORTAL )
česká verze
590 Kč
Hrají : Martin Zounar, Martina Randová, Michaela Dittrichová, Filip Blažek, Zdeněk Maryška . Pikantní komedie o nelehkém životě zadaných heteroteních mužů scéna, která vyústí ve velmi překvapivý a nečekaný závěr. Jak získat prosperující řetězec pizzerie a zajistit si skvělou budoucnost!? Stačí tak málo - stát se na Vánoce gayem... Délka představení : 120 minut včetně přestávky.
09.11.2024 (sobota)

KECIČKY A PÍSNIČKY

Zábavný pořad - mimo předplatné (vstupenky v síti TICKETSTREAM)
české titulky
690 - 990 Kč
Známá režisérka a spisovatelka Karin Krajčo Babinská, její manžel Richard Krajčo a rodinný TALKSHOWRECITÁL o tom, “jak to vidí ona, aneb on to vidí často jinak”. Pokec, zábava, domácí pohoštění, akustická kytara, kopák, písně kapely Kryštof a možná i nějaké to překvapení. VSTUPENKY POUZE V SÍTI TICKETSTREAM. Doplňující informace : Vstup od 18:00 / Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.
11.11.2024 (pondělí)

SIRÉNY NA CESTÁCH

česká verze
420 Kč
SIRÉNY NA CESTÁCH - Volné pokračování zábavné talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ - "SIRÉNY NA CESTÁCH". Jejich neotřelý smysl pro humor a vzájemná chuť si ze sebe utahovat vás rozhodně pobaví. Pořad je plný šťavnatých vyprávění a historek ze zákulisí natáčení a divadelního světa. To vše prošpikováno šansony a písněmi z muzikálů tvoří dokonalý program, na který budete dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Po skončení pořadu je ještě jako bonus autogramiáda. Web pořadu: Sirény na cestách (S.Pogodová,L.Finková,J.Asterová) - Umělecká agentura Gardes https://gardes.cz/sireny-na-cestach-s-pogodoval-finkovaj-asterova/
18.11.2024 (pondělí)

POSTRADATELNÍ ( Divadelní společnost Frída )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Martin Trnovský, Radim Novák Kdo si pamatuje 90. léta? Naši dva hrdinové, kteří se dnes náhodou setkali, ano. Ty časy jsou už za nimi, ale navždy je poznamenaly. Jak rozdělily jejich generaci? Dnes oba vzpomínají na dobu, kdy začínali. Byli mladí, draví, měli sny a ideály… ale najednou se pro ně vše překvapivě změnilo. Navíc je tu žena, kterou si až příliš dobře pamatují. Kdyby jen věděli, kde se právě teď nachází. Více ZDE. Autor a režie: Jakub Nvota.
20.11.2024 (středa)

ZLATOVLÁSKA ( Divadlo Natálie Venturové ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Krásná muzikálová pohádka na motivy pohádky K. J. Erbena. V pohádce je použita výpravná scéna, bohaté kostýmy, muzika a zpěv spojené s mluveným slovem a osobitý herecký i pohybový projev herců. To vše dodává představení strhující zážitek nejen pro dětského diváka. Scénická hudba, osvětlení a výprava jednotlivých scén probouzí fantazii a obrazotvornost dětí i dospělých. Více ZDE.

VÁNOCE OSMANYHO LAFFITY (entertainment production s.r.o.)

Zábavný pořad - předplatné sk. D a mimo předplatné
česká verze
Přístupný od 15 let
490 Kč
Originální zábavný pořad populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity ve vánočním speciálu plném nekorektního humoru. Jak vypadají u Osmanyho vánoce a vstup do nového roku? Neuvěřitelné historky, které psal sám život! Moderuje: Eva DECASTELO / Účinkují: Osmany LAFFITA / Hudební host: Barbora MOTTLOVÁ nebo Martin SCHREINER (finalista Česko Slovenské Superstar a účastník soutěže Tvoje tvář má známý hlas). Délka představení 90 až 120 minut (obvykle + přestávka). Představení nedoporučujeme divákům mladším 15 let. Osmany LAFFITA.
11.12.2024 (středa)

VÁNOČNÍ POHÁDKA O KAPRU KARLOVI ( Divadlo Kampa ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Vánoční příběh o kapru Karlovi, kocouru Bubinovi a paní Ludmilce Houskové je pohádkovým vyprávěním, ve které mne budou chybět koledy a ve kterém spolu s herci může diváctvo obeplout celý svět. Dozvíme se, jak se slaví Vánoce třeba u Laponců, u Indiánů nebo v Polynésii. Představení je vhodné pro malé i velké diváky, kteří milují Vánoce, koledy a vánoční zvyky. A taky pro ty, kteří rádi cestují, třeba po moři, vzduchem či odpadním kanálem. Více ZDE.
17.12.2024 (úterý)

POSLEDNÍ ČLOVĚK NA ZEMI ( Synagoga Concerts )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 500 Kč
Hrají: Petr Čtvrtníček, Leoš Noha. Protřelý úředník provinčního úřadu (Petr Čtvrtníček) je posledním člověkem na Zemi. Měl za úkol vystěhovat z neobyvatelné planety poslední zbytky lidí. Jeho úspěšnou mi si však zkomplikuje nečekaný podivný pozemšťan (Leoš Noha), který vypadl z evakuačního pořadníku. Podaří se zkušenému byrokratovi nakonec odeslat i jeho? Jak zařadit do systému někoho, kdo se mu celý život vyhýbal? A nebude ve výsledku lepší zůstat přeci jen doma? Petr Čtvrtníček a Leoš Noha kličkují zákrutami neřešitelných problémů. A samozřejmě, jako vždy po svém. Autor: Vilém Dubnička.
22.01.2025 (středa)

DĚDEČEK A ZLOHOLKA ( Divadlo Adverte ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Poučná a výchovná pohádka s krásnými písněmi. Jednoho dne si kouzelný dědeček omylem vyčaruje z kmene stromu Zloholku a teď se o ni musí starat. Naučit ji slušnému chování a také znalostem o lese a celé přírodě. Podaří se kouzelnému dědečkovi Zloholku napravit? Zdeněk Žák v roli Kouzelného dědečka se o to určitě pokusí. Více ZDE.
27.01.2025 (pondělí)

RŮŽOVÉ SVATBY ( Strašnické divadlo )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 500 Kč
Hrají: Vilma Cibulková, Michaela Dolinová. UKÁZKA. Optimistická a vtipná hra o sesterství, stárnutí, naději a o neustálých důvodech, proč se smát. A také o tom, že celý život je plný různých výzev. Výstřední šedesátileté sestry Rose a Kathryn neměly nikdy snadný vztah. Teď však musí spolupracovat při organizování svatby dcery jedné z nich, a přitom se vzájemně snášet. Zatímco optimistická Rose nemá ve svém věku problémy, bohatá Kathryn se potýká s posledním rozvodem. Uprostřed narůstajícího zmatku, mezi dorty a vínem a ve společnosti velmi atraktivního zahradníka o sobě ženy zjišťují překvapivé věci... . Režie: Olga Strusková.
26.02.2025 (středa)

VESELÁ POUŤ ( Divadlo Loudadlo )

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Samotný název „Loutkové revue“ nás zavede tam, kam děti s rodiči chodí moc rády. Do světa hudby, kolotočů, houpaček a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví také Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!“. ZDE.
27.02.2025 (čtvrtek)

DUCHEM PROTI SVÉ VŮLI ( Fanny Agentura )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
350 - 450 Kč
Hrají: Ivana Jirešová, Dana Homolová, Jaromír Nosek, Jakub Zindulka Bylo úmrtí slavné herečky přirozené, nebo to byla vražda? A straší její duch opravdu, nebo jen nevěrnému manželovi straší "ve věži"? A přibude ještě další oběť? A bude zlo potrestáno, jako v každé dobré pohádce? Odpovědi se dozvíte v nové, tentokrát duchařské detektivní bláznivé komedii Jakuba Zindulky. Více ZDE.
19.03.2025 (středa)

KAŠPÁREK V PEKLE ( Divadlo nejen pro děti ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Divadlo nejen pro děti, to jsou - Eva Hrušková, Jan Přeučil, Zdeněk Rohlíček. Krásná pohádka, kterou napsal Jiří Žáček o princezně Majdalence, která se omylem dostane do pekla. Kašpárek, vždy připraven přispěchat na pomoc každému, kdo je v nebezpečí, se se svým kamarádem Honzou vydá princeznu osvobodit. Přijďte se podívat, jestli se našim odvážným hrdinům s pomocí chytrosti podaří nad všemi čerty vyzrát a jak to všechno dopadne. ZDE.

TAK TO JSME JEŠTĚ NEVIDĚLI, MARIE… ( Do divadla s Lukášem )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
300 - 400 Kč
Hrají: Lukáš Langmajer, Libor Jeník / Jakub Žáček, Anna Julie Slováčková / Barbora Mottlová Převážně nevážně o všem, co divák nevidí, ale vidět by chtěl. A může být vtažen do děje a celou show ovlivnit. Více ZDE.
09.04.2025 (středa)

O PERNÍKOVÉM SRDCI A ČARODĚJNÉ KNIZE (DAP) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Anička peče ten nejchutnější a nejvoňavější perník v kraji. Jednou ho jde prodat na jarmark a její cesta vede tmavým lesem. Vůni perníku však neodolají ani zlá čarodějnice a její komplic loupežník Rambul, kteří v lese řádí. I začnou spolu kout pikle, jak jí o sladkou dobrotu oloupit. Naštěstí to uslyší liška Chytrolína a pokusí se Aničku varovat. Ta, ale jejímu varování příliš nevěří, tak za ní liška pošle vandrovníka, mladého tesařského tovaryše Martina. A tady se začne odvíjet napínavý děj plný čarování a úkladů, ale i lásky a odvahy. Pohádkový příběh ožije scénickou hudbou a melodickými písničkami, které dotvářejí atmosféru temného lesa i venkovského jarmarku. Budete se bát o milou Aničku, fandit statečnému Martinovi, který vás překvapí vtipným nápadem jak vyzrát na zlomyslnou čarodějku. Budete udiveni nenadálou proměnou „strašlivého“ loupežníka Rambula“ a zasmějete se napálené čarodějnici. Jak to s ní skončí? Přijďte se na naši pohádku podívat a budete u toho! Více ZDE.
21.05.2025 (středa)

O POMNĚNKOVÉM KRÁLOVSTVÍ ( CziDivadlo Praha ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Autorská hudební pohádka vypráví o ztracené lásce královny Pomněnky a krále Modřína. Kouzla a čáry nenávisti mohou zničit všechno dobré a zdá se, že zlý osud postihne celé království. Dobrotivý duch babičky Rozálie však náhle zasahuje. Král Modřín se probouzí a začíná jednat. Dokáže se král odvážně postavit čelem proti zlu? Pochopí, která z královen je ta pravá? A co všechno objeví v královské zahradě? Napínavý příběh vás bude bavit svým humorem, o který nebude nouze, bohatá výprava a kostýmy, spolu s nádhernými melodiemi písní, vás zavede do světa tradičních klasických pohádek, kde je zlo potrestáno a dobro a láska nakonec zvítězí. Pohádka v sobě ukrývá poselství o tom, že lidé mají velkou moc, která může sloužit nejen dobru, ale i zlu. A že jen na nás záleží, jestli budeme bořit, nebo s láskou tvořit. Více ZDE.
27.05.2025 (úterý)

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ( Gardes )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 500 Kč
Hrají: Kateřina Kaira Hrachovcová, Kristýna Leichtová, Markéta Plánková. UPOUTÁVKA. Hana je seriálová herečka, kterou každý zná díky hraní v Porodnici. Patnáct let ztvárňuje diváky milovanou seriálovou doktorku. Hana ale cítí, že se producentům už zajedla, a v seriálu ji nechtějí. Její obavy a úzkosti je nucena s ní sdílet sestra Marie. Starostlivá matka od rodiny, která rozjíždí svůj e-shop. Hanu čeká důležité setkání s nekompromisní producentkou Růženou. A není pro schůzku lepšího místa než domácnost Marie, po strop zaplněná krabicemi. Dočká se seriálová doktorka dalších dílů, nebo ji a její představitelku dynamická producentka radikálně odstřihne? Hana je ale pro záchranu své postavy schopná udělat cokoliv… Autor: Jakub Volák. Více ZDE.
04.06.2025 (středa)

KOCOUR MODROOČKO ( Mladá scéna Ústí nad Labem ) 8:45, 10:15 a 14:00

Předplatné skupiny E/M (vstupenky pouze v den představení v pokladně divadla)
česká verze
50 Kč
Krásná kočka Zelenoočka, učený kocour Bělovous Zrzunda, kočička Kiki, ale především kocourek Modroočko - právě oni jsou hlavními hrdiny půvabných příhod Josefa Koláře, příhod, během nichž se z malého bojácného siamskéhokocourka Modroočka stane vedoucí kočičího zpěvu. Během svého dospívání zjišťuje, jak dovede být ten "opravdový" kočičí život zajímavý, někdy trochu krutý, ale především krásný. Na svých výletech potká krtka, ježka a křečka. Nejenomon, ale i malí diváci poznají jejich zvyky, chování, čím se živí, ale také jak se k nim člověk chová. Pohádku provází písničky Marka Ebena. Více ZDE.
05.06.2025 (čtvrtek)

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ ( Divadlo Adverte )

Předplatné sk. A i mimo předplatné
česká verze
400 - 500 Kč
Hrají: Irena Máchová, Patricie Solaříková / Ivana Korolová, Eliška Dohnalová / Lucie Vojtová, David Gránský / Miroslav Šimůnek, Felix Slováček jr., Martin Sochor / Vojtěch Efler. Advokát a zubařka - manželé, netrpělivě čekají na ukončení rozvodového řízení, aby mohli začít každý žít svůj život konečně bez toho druhého, ale oba s novými a hlavně mladšími partnery. Pořád však obývají společný byt, protože ONA v něm má ordinaci, ON kancelář. A tak se nechtěně stávají svědky nových vášní svých protějšků a začíná pracovat nečekaná žárlivost a naschvály... Více ZDE.